Malé byty Bajkalská

PROJEKT VYPRODÁN

Nástavba 8 bytových jednotek 2+kk/B o velikostech 48 - 52 m2 na cihlovém domě. Byty jsou velmi příjemně dispozičně řešeny, každý byt má komoru a balkon orientovaný na jižní stranu do zeleně. Nový výtah vede až do patra bytu, bezbariérový přístup. Byty jsou zkolaudované, připravené k nastěhování. 

Oblíbená lokalita v blízkosti Kubánského náměstí a nákupního centra Eden. Naproti domu velká zahrada s mateřskou školkou a park, terasy orientovány do vnitrobloku se vzrostlými stromy na jižní stranu. Snadná dostupnost díky tramvajovému spojení - linky č. 6, 7, 22, 24, 55, 59, bus Slavie 133, 136. 

Bydlení v tomto projektu Vám zpříjemní 3x týdně Farmářské trhy na Kubánském náměstí, sportovní využití v areálu Slavie - vnitřní i venkovní bazén, bazén, sauna, fitness, squash,...Sportovně relaxační areál Gutovka u metra Strašnická uspokojí každého milovníka sportu, nachází se zde největší lezecká stěna ve střední Evropě, beachvolejbalové kurty, betonový skatepark, hřiště na malou kopanou, multifunkční hřiště, ledová plocha a velké lanové centrum.

 

Projekt na mapě