U podolské vodárny

Výjimečné byty ve vysokém standardu s nádhernými výhledy na Vyšehrad, Petřín a vltavské údolí.

Projekt je zasazen do atraktivní části Prahy 4 - Podolí, lokality, která se vyznačuje rezidenčním bydlením v zeleni. Nástavba 4 bytových jednotek na funkcionalistickém činžovním domě, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně vestavby nového hydraulického výtahu, byla realizována počátkem tohoto roku, byty jsou nyní po kolaudaci, připravené k nastěhování.

Z bytů je nádherný výhled na Vyšehrad, Petřín, Smíchov, Podolskou vodárnu a Vltavu. Přístup na terasy je z každé obytné místnosti. Zcela jistě zaujme špičkové provedení a použití těch nejkvalitnějších materiálů a zařizovacích předmětů.

Přímo u domu na Nedvědově náměstí je park s dětským hřištěm, relaxovat lze též v parcích na Vyšehradu, na in-linech podél Vltavy nebo v blízkém plaveckého stadionu.  V blízkosti je též areál O2 Žluté lázně, kam je možné chodit za zábavou i sportem.

Dopravní obslužnost je velmi dobrá, z tramvajové zastávky Podolská vodárna jezdí linky č.3,16,17 a 21 s nimiž je možnost se dostat bez problémů do jakékoli části města.

Pro budoucí majitele nových bytů budou zajištěna vyhrazená parkovací místa , což z tohoto bydlení činí jedinečnou možnost mít svůj vůz před domem a kdykoli zaparkovat na stejném místě každý den.

Seznam bytů

č. bytu Dispozice Podl. plocha Balkon/terasa Cena vč. DPH
Byt č. 23 - 3+kk/T
Prodáno
3+kk/T 98m2 8,8m2 0,-
Byt č. 24 - 3+kk/2T
Prodáno
3+kk/2T 89m2 24m2 7 910 000,-
Byt č. 25 - 3+kk/2T
Prodáno
3+kk/2T 89m2 24m2 7 900 000,-

Projekt na mapě