O nás

O nás

Samotná historie společnosti Czech Buildings s.r.o. se datuje od roku 2008. Základy a zkušenosti našich aktivit čerpáme již od začátku devadesátých let, kdy se trh architektonických, projekčních a nakonec i realitních činností začal formovat. Mnohdy to byly zkušenosti nesmírně hořké a i to byl důvod proč jsme se již od počátku snažili vymezit proti hulvátství, vypočítavosti a neodbornosti, která v našich podmínkách, mnohde ještě dnes, panuje.

Naším cílem je nabídnou klientům produkty, o kterých jsme sami hluboce přesvědčeni a za kterými můžeme pevně stát. Vycházíme z přesvědčení, že pokud nám má naše práce přinášet radost a uspokojení, musí být spokojen i náš zákazník. Aby tato rovnice mohla fungovat beze zbytku, bylo nesmírně důležité najít takové kolegy a spolupracovníky, kteří ji s námi budou ochotně a rádi sdílet. Náš team tvoří architekti, projektanti a realitní specialisté s cílem vytvořit bydlení splňující veškeré nároky na design, technologie a vysoký standard.

Trh s nemovitostmi je pro nás především obrovským zdrojem inspirace a následného hledání těch nejlepších cest. Kolik možností a krásy lze nalézt na každém místě. Kolik historie, osudů a příběhů lze vyčíst ze starých domů. To vše pro nás znamená výzvu. Výzvu k hledání nových řešení při zachování původních hodnot.

I to je důvodem proč zaměřujeme naše schopnosti a naše služby především na menší developerské společnosti a na soukromou klientelu, kteří hledají něco navíc, něco jedinečného a rozhodně to není pouze o množství investovaných prostředků. Stejně jako každý dobrý dům má svou genezi, tak i každý projekt potřebuje velkou míru vloženého úsilí a času, aby nakonec mohl vzniknout právě ten dobrý dům.

Naše práce začíná vyhledáním vhodné polohy nemovitosti, společně s architektem vytvoříme koncepci a styl, vypracujeme projektovou dokumentaci a zajistíme potřebná povolení k realizaci stavby. Kontrolujeme průběh stavebních prací a následně realizujeme prodej či pronájem. Jednáme s klienty o změnách v projektu, navrhujeme a realizujeme interiéry, samozřejmostí je zajištění hypotéčních úvěrů a znaleckých posudků, právní servis. V případech kdy klient kupuje nemovitost jako investici, poskytujeme support po celou dobu trvání nájemní smlouvy.

Naší srdeční záležitostí jsou krásné staré městské domy. Většinou jsou situovány ve skvělých lokalitách, disponují krásnými výhledy a snadnou dostupností centra města. Nejedná se pouze o původní byty, ale především o překrásné půdní prostory, které zpracováváme tak, aby byl zachován genius loci a zákazník přitom mohl žít příjemným, moderním způsobem života a užívat všech jeho krás.